Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 39731 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 44
  • Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #134 poslato: 28. April 2019. 21:21:17 »
Kao prirodno 10 polje sa vrhom u vodoliji a Uran je u Jarac moguce je da opet radim moj posao preko interneta. Uran je u Jarac Lici mi na posao od kuce. To je neki stan gde bi zivela sa cimerima ili bi cesto dolazili gosti.

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 44
  • Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #133 poslato: 26. April 2019. 22:07:20 »
Ovako. Trenutno zivim sama u porodicnom stanu. Sledece preseljenje je X polje. Znak   VodolijaUran je u osmom polju u Jarac Polje je prazno ali je na  :mcc:  Saturn
Gde bi moglo da bude moje sledece preseljenje? Mozda u nekom renoviranom stanu u staroj zgradi. To kazem zbog simbolike Vodolija Jarac
Ako neko ima neku ideju sta bi to moglo da bude.

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1462
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #132 poslato: 01. Decembar 2017. 23:05:28 »
:hmm:

1. kuca ???  Neznam o tome nista

2. kuca - 6 polje :ok:

3. I 4. Kuca par mj u 3 - 8 polje

5. Kuca  - 10 polje

6. Kuca - 12 polje

7. Kuca - 2 polje

8. sada opet 4 polje..znaci u pravilu trebam gledat opet 6 kucu za svoj novi dom ako se ne varam

E sad palo mi je na pamet posto sam se 7 puta selila da li je ovdje dobro gledat  :pr:,   :dir: i spore  :tr:,  a i sign.  planeta godina? 
Kolko oni pridodaju na stvari?

Zivjela sam kako u zaista lijepim velikim  kucama,  kao i zemljanim kucama sa jednom sobom tu se zaista moglo nac svasta,  sirok spektar raznoraznih gradnji :haha: koje su isle od extrema do extrema

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #131 poslato: 15. Maj 2017. 22:31:00 »
Super je ova tema....morala sam celu da je iscitam  :news:

Nikada se nisam selila.

Dakle posmatram IV kucu koja je u  Strelac a tu je i  Neptun - zivim blizu vode, u pitanju je stambena zgrada (to ne znam kako da povezem) i u kraju ima puno zelenila....vladar je  JupiterVaga u I kuci

Ako ikada budem menjala mesto stanovanja...a nadam se da hocu e onda gledam 6 kucu  Vodolija vladar je  UranŠkorpija - to bi trebalo da bude neka nova gradnja, mozda i podzemne vode  a posto je  Uran:60: sa  SaturnVaga stari deo grada....

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #130 poslato: 15. Maj 2017. 20:15:14 »
mesec u devici
mala nekretnina

u 12 polju, mozda pored neke zdravstvene ustanove?..Bolnice?
dispozitor device merkur je gde?..ili se ne gleda na taj nacin?

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35412
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #129 poslato: 15. Maj 2017. 15:02:51 »
     Da malo oživimo ovu temu :pamet:

Ako posmatram preko Jadrankinog metoda :

:ic: ~ Jarac sa Saturn u Lav u XI polju ~ kućerak mog oca par nedelja bila tu
○ VI polje ~ Ribe sa Jupiter u Ovan :retro: u VII polju tj Neptun u Strelac u III polju ~ stan moje majke na Vračaru
○ VIII polje ~ Bik sa Venera u Lav u XI polju ~ stan mog oca u Mirijevu koji sam nasledila posle njegove smrti
:mcc: naredna lokacija ~ Rak sa Mesec u Devica u XII polju... stan, kuća? Šta vi mislite?

Da bi Rak bio :ic: znači da je virtuelni :as: u Ovan, pa bi tako ondak taj Mesec bio u virtuelnom VI polju :uzas: Od aspekata :90: sa Neptun , virtuelni vladar XII polja u IX polju i po znaku :90: sa Mars virtuelni vladar :as: i VIII polja u III polju... Kod tog Meseca je i Fortuna takodje...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Dina*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 4
  • Dina has no influence.
« Odgovor #128 poslato: 14. Februar 2017. 19:53:11 »
Zdravo, da li bi mogao neko da mi napise kakvu nekretninu bi mogla da predstavlja deseta kuc akoja pocinje u raku ali je vecim delom u lavu. Mesec u jedanaestoj na regulusu(ulavu) i ima kvadrat na merkur. Hvala unapred . Za ostale kuce sve sto sam znala sve se uklapa ali e mogu objektivno da rastumacim za sebe deseto... dodacu u temu i svoju natalnu... ako je neko voljan da pogleda :)

Van mreže SigmundFrojd*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 126
  • SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!
« Odgovor #127 poslato: 09. Decembar 2016. 23:46:33 »
E nisam znala da je to islam, a zaboravila sam da napisem da je u toj 12. i Jupiter, pa se mozda moze povezati i sa razlicitim nacijama koje su zivele, mada i ja sam bila u bolnici i imala posla sa advoktima dok sam tamo bila, a Jupi u vagi :D

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #126 poslato: 09. Decembar 2016. 12:55:11 »
pa..bravo Frojd :)

zanimljivo zaista to tvoje seljenje :)

kazes:
Onda ponovo Amerika, vladar 12p vaga, Venera u 8. kuci u Blizancima, ovo mi nema zaista nikakve simbolike, osim sto je kuca bila u roze-zelenim nijansama, ali izuzetno strokava i odvratna, tu su ziveli i neki Turci, ne znam kako njih u celu simboliku da uklopim

e..vidi venera u 8(8 je simbolika i skorpije-islam)...iako su tebi tu blizanci

Van mreže SigmundFrojd*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 126
  • SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!SigmundFrojd is awe-inspiring!
« Odgovor #125 poslato: 08. Decembar 2016. 18:43:23 »
Sad cu probati da opisem svoja preseljenlja, vladar 4p Uran u 3p, toliko sam se iznenadno i naglo selila, da sam od jurnjave po gradu dobijala upale misica. Zaprepastilo me je ovo sto je Jadranka napisala, jer imam istu situaciju za ovaj prvi dom. Tamo gde sam se rodila, 4p Vodolija na vrhu, Saturn u 4oj, vise je taj Saturn opisao - stara zgrada komunisticke, socijalisticke gradnje, ukazuje na depresivnu, hladnu atmosferu u kuci, baba i deda su ziveli s nama, vladar Vodolija ukazuje na jake vetrove (kosava) :D, vladar 4. Uran u Jarcu u trecoj kuci  konjukciji s Neptunom, dedi amputirane obe noge, baba ga negovala.
Onda drugi dom, studentski stan, 6 polje u Ovnu, vladar u devici u 11. kuci, ova simbolika ovna mi se uklapa samo po tome sto je stan bio pored SUPa i igralista, Mars u Devici, jako mali stan, i posto je u 11. polju povezujem s tim da mi je stalno dolazilo drustvo, mada ovaj Ovan kao vladar je mozda uticao na stalne povrede ekstremiteta dok sam bila tamo.
Posle toga odlazim u inostranstvo, vladar na vrhu Bik, prelazi u Blizance, Venera u konjukciji sa JMČ, moram da napomenem da je Dakota po Imsiragicu u znaku Device, mada to je i ravnica gde ljudi imaju mnogo para, pa je povezujem i sa bikom, neko je napisao da jmč ima veze sa iskopinama, tamo ima jako mnogo iskopina nafte, Merkur vladar Blizanaca u 9. u Raku, to bi trebalo da je Amerika.
Onda novi studentski stan, vladar 10p Lav, Sunce na kraju devetog polja u Raku, stan nije bio ni u centru, ni u glavnom gradu, jedino je bio prostran i u crveno-zutim nijansama.  Tada mi nije dolazilo drustvo, jer sam u tom periodu bila potpuno asocijalna :D.
Onda ponovo Amerika, vladar 12p vaga, Venera u 8. kuci u Blizancima, ovo mi nema zaista nikakve simbolike, osim sto je kuca bila u roze-zelenim nijansama, ali izuzetno strokava i odvratna, tu su ziveli i neki Turci, ne znam kako njih u celu simboliku da uklopim :D
Onda opet novi studentski stan, Škorpija na vrhu 2. polja, nastavlja se u Strelca, vladar Škorpije Pluton u prvoj kuci, Mars u Devici u 11, a vladar Strelca, Jupi u vagi u 12. Opet mi je stalno drustvo dolazilo, manji stan, nema nicega u simbolici Škorpije, osim sto je neko groblje bilo u blizini.
I sad sam trenutno kod roditelja, vratih se na 4p, ova vodolija je verovatno uticala na renoviranje stana, a Saturn sada utice na lose slaganje sa roditeljima. Eto ne znam, i ima i nema simbolike :D