Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 59308 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ganci*

  • Tumač za Karte
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1212
  • Reputaciona snaga: 5206
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #140 poslato: 04. Februar 2020. 21:05:49 »
Ja sam se puno puta selila, ne znam cemu da zahvalim za to🙄
Da li se i selidbe po studsntskim domovima racunaju u klasicne selidbe?
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #139 poslato: 04. Februar 2020. 13:50:02 »
Evo ga novi link sa danasnjim tranzitima. :)

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #138 poslato: 04. Februar 2020. 10:50:04 »
     Zameni link od natala u potpisu, pa da može da se isprati sve :sherlok:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #137 poslato: 04. Februar 2020. 04:25:01 »
Moje sledece preseljenje bi bilo u drugu kucu u znak raka.
 Mesec bi bio u petoj kuci u lavu ako je druga kuca IC - hobi, sport.
Mozda pored vode, na brdu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #136 poslato: 06. Novembar 2019. 12:48:51 »
     Da malo oživimo ovu temu :pamet:



     Ako posmatram preko Jadrankinog metoda :

:ic: ~ Jarac sa Saturn u Lav u XI polju ~ kućerak mog oca par nedelja bila tu

○ VI polje ~ Ribe sa Jupiter u Ovan :retro: u VII polju tj Neptun u Strelac u III polju ~ stan moje majke na Vračaru

○ VIII polje ~ Bik sa Venera u Lav u XI polju ~ stan mog oca u Mirijevu koji sam nasledila posle njegove smrti

:mcc: naredna lokacija ~ Rak sa Mesec u Devica u XII polju... stan, kuća? Šta vi mislite?

     Da bi Rak bio :ic: znači da je virtuelni :as: u Ovan, pa bi tako ondak taj Mesec bio u virtuelnom VI polju :uzas: Od aspekata :90: sa Neptun , virtuelni vladar XII polja u IX polju i po znaku :90: sa Mars virtuelni vladar :as: i VIII polja u III polju... Kod tog Meseca je i Fortuna takodje...

     Da dam "feedback" ~ Mesec u Devica : mali stan u maloj zgradi (veličina jedne klasične kuće ~ 250kv) Volim ovaj stančić, iako je u odnosu na nekretnine koje sam pre imala prava mala kutija šibica... Komšiluk svako na svoj način čudan, od 4 stana su 3 socijalni slučajevi, problemi sa strujom, vodom skoro svaki mesec. Al makar je Dudin Boravak na 5min peške odatle, kao i sve ostalo što treba, dom zdravlja, prodavnica, pošta, apoteka, sve na 5min, okruženo je zelenilom, drvećem, ima parkići, sama zgrada ima svoju bašticu, mir i tišina nonstop.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Beskrajnost1983*

  • Gost
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #135 poslato: 06. Novembar 2019. 12:03:42 »
Trebalo bi da je 1. dom u kome si zivela 4 polje
                       2. dom 6 polje
                       3. dom 8 polje

interesantna tema.
Ja se uvjek negdje pokrecem.
Otkad znam za sebe uvjek mjenjam mjesta za stanovanje.
4 kuca mi je  Vodolija vladdar  Saturn Škorpija u prvoj a opet ne ostajem na jednom mjestu, jer u 4 tamo imam  Mesec, a mjesec bas ne voli da bude miroljubljiv. Zivili smo na selu , al smo se stalno seljakali.

2 dom 6 polje u znaku  Ovan vladar je  Mars u 7 kuci

3 dom 8 polje mi je u  Blizanci tamo mi je  Venera lijep dom rekla bi. Moguce da je ovo moj samostalni nakon zivljenja sa covjekom...

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #134 poslato: 28. April 2019. 21:21:17 »
Kao prirodno 10 polje sa vrhom u vodoliji a Uran je u Jarac moguce je da opet radim moj posao preko interneta. Uran je u Jarac Lici mi na posao od kuce. To je neki stan gde bi zivela sa cimerima ili bi cesto dolazili gosti.

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #133 poslato: 26. April 2019. 22:07:20 »
Ovako. Trenutno zivim sama u porodicnom stanu. Sledece preseljenje je X polje. Znak   VodolijaUran je u osmom polju u Jarac Polje je prazno ali je na  :mcc:  Saturn
Gde bi moglo da bude moje sledece preseljenje? Mozda u nekom renoviranom stanu u staroj zgradi. To kazem zbog simbolike Vodolija Jarac
Ako neko ima neku ideju sta bi to moglo da bude.

evge*

  • Gost
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #132 poslato: 01. Decembar 2017. 23:05:28 »
:hmm:

1. kuca ???  Neznam o tome nista

2. kuca - 6 polje :ok:

3. I 4. Kuca par mj u 3 - 8 polje

5. Kuca  - 10 polje

6. Kuca - 12 polje

7. Kuca - 2 polje

8. sada opet 4 polje..znaci u pravilu trebam gledat opet 6 kucu za svoj novi dom ako se ne varam

E sad palo mi je na pamet posto sam se 7 puta selila da li je ovdje dobro gledat  :pr:,   :dir: i spore  :tr:,  a i sign.  planeta godina? 
Kolko oni pridodaju na stvari?

Zivjela sam kako u zaista lijepim velikim  kucama,  kao i zemljanim kucama sa jednom sobom tu se zaista moglo nac svasta,  sirok spektar raznoraznih gradnji :haha: koje su isle od extrema do extrema


Van mreže Amy*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 138
  • Reputaciona snaga: 39
  • Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.Amy is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #131 poslato: 15. Maj 2017. 22:31:00 »
Super je ova tema....morala sam celu da je iscitam  :news:

Nikada se nisam selila.

Dakle posmatram IV kucu koja je u  Strelac a tu je i  Neptun - zivim blizu vode, u pitanju je stambena zgrada (to ne znam kako da povezem) i u kraju ima puno zelenila....vladar je  JupiterVaga u I kuci

Ako ikada budem menjala mesto stanovanja...a nadam se da hocu e onda gledam 6 kucu  Vodolija vladar je  UranŠkorpija - to bi trebalo da bude neka nova gradnja, mozda i podzemne vode  a posto je  Uran:60: sa  SaturnVaga stari deo grada....