Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 42325 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #147 poslato: 19. Maj 2020. 14:22:33 »
Ja bi na ovu temu imala mnogo da kazem mesec vl.asc voli promene u polju 4,lutalica teska...kuca u kojoj sam se rodila je tatino nasledje  vl.4 u 2.o polje, kontam da ce mi jednog dana znaciti to nasledje mnogo, basta, kuca blizu obradivih polja a najblize groblju-saturn,kao student sam se mnogo selila al cu se max truditi da krace periode od 6mes ne pisem,ipak ja sad punim 37...izlape mi malo...

Sledece prebivaliste gde sam oko godine bila je bila stara Detelinara u Ns ,jupiter  u 6.oj,veca kuca u dvoristu pozadi,stara kuca, iza koje bila radionica zanatska da li stolarija il sta vec,zaboravih,al juzni cvor, imala sam zadatak da cujem ovde prvo informacije o astrologiji i astroloskim dometima kroz cimerke, studentkinje (iz HR,Bosne, juzni deo Srbije),stvarno sam koliko se razocarala na kraju toliko i naucila svasta sa njima o ljudima uopste, ipak spoj razlicitih osoba koje se ne poznaju poneo je svoje.

Sledece mesto Liman 3 i Balzakova, zgrada i polje 8 vodolija, apsolutna simbolika, saturn retro, lupao me po glavi da naucim ,stariji par koji me podrzavao dok se zena nije razbolela i zavrsila u bolnici,a njen muz nije krenuo da me spopada, jedva docekala da se ona vrati, studije zanemarila do tad samo da se iselim, ta zena koliko puta varana i prevarena pa to uzas, taj nacin, boze sacuvaj...

Preskacem mentalno bolesnu baku, sledeci stan gde sam zavrsila na mesec i po i opet stara Detelinara ovan i polje 10,vlasnica bila osoba sa invaliditetom, nije mogla da hoda, progresivan problem, starinski uredjen stan, stare zgrade, posebna soba, odande sam pravo kod momka otisla, zbog mame to mi polje 12. da mama ne bi uticala na odvracanje nazad na studije simbolika sunce i mars sa sev cvorom u 12.oj ,nisam znala u medjuvremenu da je taj momak ozbiljno zaglibio u narkomaniji, pa se vratila mojima dakle ostaje 12.o polje jer zaboravih da to kod momka samo malo jace od 2mes.ostala al psiholoski jak efekat,nebitno jer mi i otac u to vreme bio jos alkohilicar, tako da opet simbolika sunce konj.mars uz sev cvor u 12.oj...opao mi sluh, tata se tu dozvao pameti i prestao da pije u mojoj 22.oj, dobio novac od fabrike akcije i kupio mi 2slusna aparata otud sunce konj mars i sev cvor u blizancima, citavu kucu sredili, obnovili,zaposlila se kao osoba sa invaliditetom,odande kod Igora  opet uvucena kuca u dvoristu, stara blizu groblja  al drugi kraj grada,stara banja vestacko jezero isto kao mesto gde sam se rodila samo je tu gde sam se rodila, jezero isuseno i nije ga posle vise bilo,tranzitni put za kamione je isao ispred igorove kuce, bas kao i kod mene gde se rodila...

I Evo najzad put u ino polje 6,velika stara vila ,podstanari smo u njoj, sledece bi bilo polje 8 i retro saturn stanovi po zgradama, vodolija...

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 52
  • Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #146 poslato: 19. Maj 2020. 13:05:39 »
Sada zivim u dvanaestom polju. Novo preseljenje bi bila drugo polje, polje novca. Vladar drugog polja je u kvadratima. Ima  :60:  sa AC.
Ali mi je vladar druge Mesec smesten na IC u lavu. Mozda je to simbolika kupovine kuce na brdu, planini sto mi je i zelja.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35879
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #145 poslato: 16. Maj 2020. 19:36:09 »
     Pored samog 4 polja, pogledaj i 2 polje, jer je ipak to važno polje, zbog novca :pamet: Koja bi ti to bila nekretnina, tj dom u kojem živiš po redu? Da vidimo ovom metodom što je Jadranka u predhodnim postovima pisala :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.Srećnica has a powerful will.
« Odgovor #144 poslato: 16. Maj 2020. 01:28:39 »
Sta gledati za kupovinu nekretnine?
Jupiter Sekstil vladar 4 je verovatno slabiji aspekt
Neptun Trigon vladar 4
Verovatno je povoljniji aspekt za dve godine:
Jupiter Trigon vladar 4

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #143 poslato: 16. Maj 2020. 00:15:55 »
Meni je sredinom juna:
Neptun u X Trigon vladar IV
Mars u X Trigon vladar IV
Merkur u II Trigon vladar IV
Nisam planirala selidbu ovog leta

Sad sam videla aspekte za sredinu avgusta koji mi se cine jos povoljniji:
Mars u 11 Trigon Mesec na IC
Merkur i Sunce konjukcija IC
Venera Trigon vladar IV
Retro Neptun u 10 Trigon vladar IV

Meni ovo lici na zaradu novca i preseljenje.

Van mreže ElipsaZ*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 9
  • ElipsaZ has no influence.
« Odgovor #142 poslato: 25. Februar 2020. 21:34:35 »
Pošto mi je IC u Jarcu, vladar Sa u Ribama, nisam se selila u mladosti i detinjstvu. Tek upisom na faks sam se odvojila od svojih korena :D
Prvi put kad sam se preselila, progresivni Mo mi je bio na Asc-u, firdarijski period Sa/Mo, a drugi put je progresivni Mo bio na mom IC-u. Za prvu selidbu se nisam bavila astrologijom, za drugu jesam i znala sam da će doći do neke selidbe i pre nego što je počela priča o tome :D
Znam nekoliko njih sa Mo u Blizancima koji su se ili dosta selili ili odselili od svog rodnog grada dosta rano.

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #141 poslato: 05. Februar 2020. 15:33:41 »
Negde sam cula da se racuna sve duze od 6 meseci a u kartama sam videla da se racuna i kraci period.

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4195
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #140 poslato: 04. Februar 2020. 21:05:49 »
Ja sam se puno puta selila, ne znam cemu da zahvalim za to🙄
Da li se i selidbe po studsntskim domovima racunaju u klasicne selidbe?
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #139 poslato: 04. Februar 2020. 13:50:02 »
Evo ga novi link sa danasnjim tranzitima. :)

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35879
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #138 poslato: 04. Februar 2020. 10:50:04 »
     Zameni link od natala u potpisu, pa da može da se isprati sve :sherlok:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~