Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 43399 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 56
  • Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #154 poslato: 25. Avgust 2020. 00:42:59 »
Kod mene tranzitni Mars u Ovan gradi trigon sa natalnim Mesec u Lav na IC. Ovaj aspekt je aktivan do kraja 2020e.
Deluje kao neko naglo preseljenje, nesto iznenada.
Tranzitni Neptun trigon Sunce i Merkur ili vladar i suvladar cetvrtog polja u sestom polju.
Ima li sanse da se do kraja godine odselim iz roditeljskog doma? Meni deluje da ima i da ce neka od brzih tranzitnih planeta da pokrene desavanja kada udje u sesto polje.

Van mreže Ofelija*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 11
  • Ofelija has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #153 poslato: 23. Avgust 2020. 14:09:16 »
Ja sam zbog posla menjala mesto boravka- 4.kuca u Vodoliji, vladar 4. u trecoj u Jarcu. Ali to je bila privremena promena boravka, tacno se znalo koliko cu ostati.
♌♎

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.Srećnica is a force to reckon with.
« Odgovor #152 poslato: 23. Avgust 2020. 09:40:13 »
     Pored samog 4 polja, pogledaj i 2 polje, jer je ipak to važno polje, zbog novca :pamet: Koja bi ti to bila nekretnina, tj dom u kojem živiš po redu? Da vidimo ovom metodom što je Jadranka u predhodnim postovima pisala :aha:
Vladar druge je Mesec u Lav koji je u kvadratima. Nema pozitivnih aspekata. Ali to ne mora da znaci da necu jednog dana kupiti neku skromniju kucicu. Ipak je taj mesec na IC u Lav

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #151 poslato: 19. Jun 2020. 22:06:44 »
To cu bas da prostudiram,samo me buni jedna stvar,kad sam se rodila ,moji su zivrli na selu ,znaci iz porodilista doveli su me kuci u selu u maminu kucu,kuca je velika prostrana i stara,ali meni 4 polje pocinje u blizancima a zavrsava se u raku,vladar blizanaca merkur je u jarcu u 11 polju a mesec je u 5 polju,znam da jarac opisuje tip doma(stara gradnja) a mesec(domacinska kuca)ali i vodu pored,selo se nalazi na obali dunava i pored kuce tj ispred kuce je bunar i prostrano dvoriste,jedino blizance mogu da povezem sa skolom jer je prekoputa osnovna skola u selu koja je velika i stara zgrada ,selo ima osmogodisnju skolu,to sam shvatila,nadam se da je dobro protumaceno da se nisam nalupetala 😁😁 posle 3godine selimo se iznenada u grad koji je udaljen preko 70 km,grad je isto na obali dunava,ali zivimo 7 godina kao podstanari  i to u kucama,promenili smo 3kuce za 7 godina,6 polje pocinje u raku i zavrsava se u lavu,vladar raka je u mesec u 5 polju a vladar lava sunce je u 11 polju i kako sad to da povezem sa podstanarstvom kad i mesec i sunce mi govore teznju da budes svoj na svome ali se to ne desava jer smo svo vreme bili podstanari

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #150 poslato: 19. Jun 2020. 20:09:42 »
Naslov: Promena mesta boravka    15/7/2010, 11:12
http://www.astrodnevnik.com/t1063-promena-mesta-boravka?highlight=promena+mesta+boravka

(click to show/hide)

Pa ja išla Jadrankinim metodom derivacije, pa sam i ja računala 1 mesto boravka koje je bilo par meseci kako sam se ja rodila, znači baš kratko (ali se u suštini i uklapa u opis mog 4 polja lepo)

Ja inače ja to gledam iz ugla tradicionalne i vladara tripliciteta 4 polja (kao što i sve gledam kroz te VT inače, jer je to slična metoda kao Đotiš, i oni imaju po 3 planete koje valdaju ne samo poljima, već i jednom natalnom planetom)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 760
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #149 poslato: 19. Jun 2020. 12:25:29 »
Jel se gledaju sva mesta stanovanja gde smo ziveli i par meseci ili ipak samo ona gde smo se zadrzali duze od pola godine ? Ja sam se selila nekoliko puta,ukupno 7 puta za 33 godine koliko imam i jel onda gledam svako drugo polje pocev od 4-te? Ali kad tako pogledam,vrtim se u krug 😁

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #148 poslato: 16. Jun 2020. 04:29:57 »
     Da malo oživimo ovu temu :pamet:

Ako posmatram preko Jadrankinog metoda :

:ic: ~ Jarac sa Saturn u Lav u XI polju ~ kućerak mog oca par nedelja bila tu

○ VI polje ~ Ribe sa Jupiter u Ovan :retro: u VII polju tj Neptun u Strelac u III polju ~ stan moje majke na Vračaru

○ VIII polje ~ Bik sa Venera u Lav u XI polju ~ stan mog oca u Mirijevu koji sam nasledila posle njegove smrti

:mcc: naredna lokacija ~ Rak sa Mesec u Devica u XII polju... stan, kuća? Šta vi mislite?

Da bi Rak bio :ic: znači da je virtuelni :as: u Ovan, pa bi tako ondak taj Mesec bio u virtuelnom VI polju :uzas: Od aspekata :90: sa Neptun , virtuelni vladar XII polja u IX polju i po znaku :90: sa Mars virtuelni vladar :as: i VIII polja u III polju... Kod tog Meseca je i Fortuna takodje...

Citat: 06-11-2019, 12:48:51
     Da dam "feedback" ~ Mesec u Devica : mali stan u maloj zgradi (veličina jedne klasične kuće ~ 250kv) Volim ovaj stančić, iako je u odnosu na nekretnine koje sam pre imala prava mala kutija šibica... Komšiluk svako na svoj način čudan, od 4 stana su 3 socijalni slučajevi, problemi sa strujom, vodom skoro svaki mesec. Al makar je Dudin Boravak na 5min peške odatle, kao i sve ostalo što treba, dom zdravlja, prodavnica, pošta, apoteka, sve na 5min, okruženo je zelenilom, drvećem, ima parkići, sama zgrada ima svoju bašticu, mir i tišina nonstop.

I idemo dalje... sledeći dom po ovom sistemu je :nat: 12 polje & virtuelni :as: je :nat: 9 polje ~ ovaj dom je znači Devica sa spaljenim :retro: Merkur u Vaga u 1 polju ~ vraćam se negde :retro: al ova spaljenost može da ukaže da ovog puta neće biti baš sjajno i bajno kao prošli put. U tom polju Mesec u Devica ~ ovo meni liči na ponovni moj život na selu, vraćam se tamo, ali sad ovog puta bez mojih roditelja, biće i manja kuća naravno...

Ovako bi okvirno izgledao taj čart :

Da vidimo tu kuću (sistem znak = polje) :

:ic: u Devica :

~ ovaj znak se povezuje sa (citiram delove iz Imšine knjige Vladarstva) apoteka, bašta, biblioteka, farma, hortikultura, imanje u nivou i povoljno za obradu, industrija, kokoška, krojačica, kućna pomoćnica, kućni ljubimci, lekar, mačka, majstor, male životinje, mlekara, ostava, pas, pesak, pilići, pisaći sto, porcelan, skladište, staklena bašta, stočna hrana, školska klupa, tehničar, tekstil, trava, trpezarija, veterinar, voćnjak, zanatolija, žetva, žitarice

Merkur 22° Vaga :retro: u tom novom 5 polju :

~ Merkur : auto, auto-servis, opet biblioteka, detelina, dijalekt (naglasak) divlje cveće, drum, dud, đurđevak, duplo, fioka, grašak, igračke, jorgovan, komšiluk, lavanda, lokalna trgovina, majstor, mandragora, mermer, mirođija, mirta, miš, mladi ljudi, mravi, novine, oftamolog, oglasna tabla, paprat, pčele, peršun, pesak, ponavljanje, pošta, prodavnica, ptice, račvanje puta, rođaci, saobraćajni znak, škola, stoni tenis, šine, šargarepa, terasa, trgovina, učenje, veterinar, zanatlija, zob, žetva, žargon

~ Vaga : avion, balkon, bela ruža, beli mermer, budar, butik, dvor, dvosed, fioka, garsonjera, golub, izlog, klavir, krojačica, kutija bez šarki, ljubičica, lovište, mala kuća, orman, planinska livada, poslastičar, prodavac, prostor oko vetrenjače (mlina) slavuj, soba na spratu, spavaća soba, stoni tenis, strane brda, svod iznad bašte, tavan, veranda, vrh brda, žitarice

• u tom 4 polju Mesec 12° Devica :

~ akvarijum, bara, bazen, bela ruža, belo povrće & cveće, biljke, brojilo za vodu, bunar, bure, čamac, detelija, domaćica, gnezdo, gostionica, hidrant, imanje, iris, izvor vode, jarak, javnost, jezero, kada, kanali, kokoška (opet) krava, krivina, kuća, kupatilo, kuvanje, lubenica, luka, mlekara, močvara, more, narodna muzika, navodnjavanje, običan & jednostavan nameštaj, ovca, parking, patka, pečurka, pekara, pijaca, pivnica, polukrug, potok, prag, restoran, ribnjak, rupa, saditi, seme, soba (uopšteno) sova, ulična svetla, uzgajanje, vodene biljke, vrba, zavesa, žaba

Naravno da se maksimalno uklapa opis kuće na selu sa svim propratnim delovima jednog seosokog domaćinstva. Deliblato je deo Deliblatske peščare, ima veštačko jezero & ribnjak, a ono što me je malo nasmejalo je opcija stoni tenis i tipke na klaviru ~ u Deliblatu u toj kući koju sam prodala i koja se nalazi tik uz mlin (taj mlin je pripadao mom deda ujaku, bio je 1. mlin na valjke u Vojvodini pre 2. svetskog rata) i dalje postoji (i pažljivo se čuva) ne samo mamin tj moj polukoncertni klavir, već i od moje baba-tetke Nevenke koja je bila prvakinja Vojvodine u stonom tenisu njen sto za stni tenis :lol: Naravno da planiram kad se preselim da te dve stvari vratim kod sebe.

Realno ovaj Merkur ne samo što je vladar :ic: već i tog novog :as: pa deluje da će mi tu biti lepo, plus je u tom novom 5 polju, što ne zvuči loše ni malo, a on ima i ok aspekte :60: Venera pa :120: Mars ali ima i :180: Jupiter ~ a i ostale stvari koje su date kao opis planeta & znakova se uklapa sa okolinom ove kuće na koju sam bacila oko nedavno. Kuća nije velika, oko 100kv (što za seosku kuću i nije puno) ima propratne pomoćne objekte, ima baštu, puno zelenila, komšiluk naravno da ima koje god vam padnu domaće životinje napamet.

Šta vi još vidite ovde sve (taman malo da vežbamo simboliku) ?
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #147 poslato: 19. Maj 2020. 14:22:33 »
Ja bi na ovu temu imala mnogo da kazem mesec vl.asc voli promene u polju 4,lutalica teska...kuca u kojoj sam se rodila je tatino nasledje  vl.4 u 2.o polje, kontam da ce mi jednog dana znaciti to nasledje mnogo, basta, kuca blizu obradivih polja a najblize groblju-saturn,kao student sam se mnogo selila al cu se max truditi da krace periode od 6mes ne pisem,ipak ja sad punim 37...izlape mi malo...

Sledece prebivaliste gde sam oko godine bila je bila stara Detelinara u Ns ,jupiter  u 6.oj,veca kuca u dvoristu pozadi,stara kuca, iza koje bila radionica zanatska da li stolarija il sta vec,zaboravih,al juzni cvor, imala sam zadatak da cujem ovde prvo informacije o astrologiji i astroloskim dometima kroz cimerke, studentkinje (iz HR,Bosne, juzni deo Srbije),stvarno sam koliko se razocarala na kraju toliko i naucila svasta sa njima o ljudima uopste, ipak spoj razlicitih osoba koje se ne poznaju poneo je svoje.

Sledece mesto Liman 3 i Balzakova, zgrada i polje 8 vodolija, apsolutna simbolika, saturn retro, lupao me po glavi da naucim ,stariji par koji me podrzavao dok se zena nije razbolela i zavrsila u bolnici,a njen muz nije krenuo da me spopada, jedva docekala da se ona vrati, studije zanemarila do tad samo da se iselim, ta zena koliko puta varana i prevarena pa to uzas, taj nacin, boze sacuvaj...

Preskacem mentalno bolesnu baku, sledeci stan gde sam zavrsila na mesec i po i opet stara Detelinara ovan i polje 10,vlasnica bila osoba sa invaliditetom, nije mogla da hoda, progresivan problem, starinski uredjen stan, stare zgrade, posebna soba, odande sam pravo kod momka otisla, zbog mame to mi polje 12. da mama ne bi uticala na odvracanje nazad na studije simbolika sunce i mars sa sev cvorom u 12.oj ,nisam znala u medjuvremenu da je taj momak ozbiljno zaglibio u narkomaniji, pa se vratila mojima dakle ostaje 12.o polje jer zaboravih da to kod momka samo malo jace od 2mes.ostala al psiholoski jak efekat,nebitno jer mi i otac u to vreme bio jos alkohilicar, tako da opet simbolika sunce konj.mars uz sev cvor u 12.oj...opao mi sluh, tata se tu dozvao pameti i prestao da pije u mojoj 22.oj, dobio novac od fabrike akcije i kupio mi 2slusna aparata otud sunce konj mars i sev cvor u blizancima, citavu kucu sredili, obnovili,zaposlila se kao osoba sa invaliditetom,odande kod Igora  opet uvucena kuca u dvoristu, stara blizu groblja  al drugi kraj grada,stara banja vestacko jezero isto kao mesto gde sam se rodila samo je tu gde sam se rodila, jezero isuseno i nije ga posle vise bilo,tranzitni put za kamione je isao ispred igorove kuce, bas kao i kod mene gde se rodila...

I Evo najzad put u ino polje 6,velika stara vila ,podstanari smo u njoj, sledece bi bilo polje 8 i retro saturn stanovi po zgradama, vodolija...

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #146 poslato: 19. Maj 2020. 13:05:39 »
Sada zivim u dvanaestom polju. Novo preseljenje bi bila drugo polje, polje novca. Vladar drugog polja je u kvadratima. Ima  :60:  sa AC.
Ali mi je vladar druge Mesec smesten na IC u lavu. Mozda je to simbolika kupovine kuce na brdu, planini sto mi je i zelja.

Van mreže Anubis Bastet*

• ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #145 poslato: 16. Maj 2020. 19:36:09 »
     Pored samog 4 polja, pogledaj i 2 polje, jer je ipak to važno polje, zbog novca :pamet: Koja bi ti to bila nekretnina, tj dom u kojem živiš po redu? Da vidimo ovom metodom što je Jadranka u predhodnim postovima pisala :aha: