Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 59310 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #160 poslato: 18. Mart 2023. 17:30:38 »
Mesec u drugom polju nije lepo delovao na moje psihicko zdravlje. Imam utisak da mi je najbolje da zivim u cetvrtom polju. Da li mozda ima neko polje koje mi je bolje aspektovano?

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #159 poslato: 27. Oktobar 2022. 00:43:18 »
Ja cu u aprilu imati
:tr: Jupiter :120: :nat: Mesec
 :tr: Sunce :120: :nat: Mesec
 :tr: Merkur :120: :nat: Mesec
Takodje i:
 :tr: Uran  :90: :nat: Mesec
 :tr: Venera  :90: :nat: Mesec
Ja ocekujem selidbu ali pre u junu ali mozda bude i april-pocetak maja, mozda brzo sredimo i opremimo stan. :herc:

Van mreže Alex94*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2970
  • Reputaciona snaga: 4382
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #158 poslato: 13. April 2022. 21:15:22 »
Prada me nagovorila da pogledam i ja svoju kartu u vezi mesta boravka. (Naterala me da se izblamiram :D )
Kod mene ništa zanimljivo jer su vladari većinom u 11.kući, a sve njih čeka Saturn u Vodolija.
Po ovome, neću ja skoro iz kuće da maknem :D
4.kuća je u Blizanci, vladar je Merkur u 11. Jarac, dispozitor je Saturn u Vodolija. Ne znam hoću li znati lepo da povežem, ali plac je deda Blizanac nasledio od svog dede Saturn. Uz pomoć drugog dede je sagradio sa babom kuću. Kuća je od blokova. Pored kuće se nalazi bolnica, vatrogasna stanica, pijaca i autobuska stanica. Takođe i veće fabrike. Oko nas su brda, pa to je simbolika  Merkur / Jarac. Sad da se vratim na Merkur, on vlada porodičnim vezama, pa eto pokazatelja za plac. Čitala sam i da Merkur daje lukavost, lažljivost, pa je taj dedin deda bio loš i lukav. Na kraju je moj deda morao da plati deo placa, jer ga je ovaj izigrao. Čitala sam i da stelijum uvek daje karmičku priču, pa sam tek prošle godine shvatila svoj stelijum kada sam čula priču o tom čukundedi. Neću o tome ovde da pišem.


Nastaviću...

Van mreže Pradadevojka*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 2116
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #157 poslato: 13. April 2022. 10:20:34 »
Zao je i meni jos vise mi je zao sto nisam cenila sada znas na sta "mislim" pisala sam u lunaru  krivicu tesko skinem uspem al vrati me ... nego dobro hvala  Neno punoo sto si me pohvalila kako ssm opisala  :love: :-* :chizi: :0 6: .

Woow stvarnoo odlazimo 😍 o hvala Bogu nadam se . Ali ne znam da okrenem taj chart sa istim mojim natalom na 4 polje Vage ... nisam naucila sramota  :uzas:

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #156 poslato: 13. April 2022. 00:06:28 »
     Prvo, žao mi je što si imala takvo detinjstvo i odrastanje :S :tesi2: a drugo, odličan opis & tumačenje simbolike :ok::ocena2: a treće, mislim da će doći do te prodaje stana, jer Sunce ima ovu :0: sa JMČ (gubitak) a i u izgonu je (odlazak sa nekog poznatog mesta) taman će sad ovaj :tr: Saturn ove godine (po meni) da pokrene to, pa će onda naredno mesto za život da bude Vaga & Venera Jarac (i tu bi trebalo da tebi bude ok, jer sa tom Vaga kao 4p, ti si onda :as: u Rak jel, sa ovim Mesec :120: Mars egzaltiran u istom polju gde je i Venera , u derivatnom 7polju, jel...) :aha::lucky:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Pradadevojka*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 2116
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #155 poslato: 12. April 2022. 17:49:24 »
Ja bih da probam ovu metodu kako ste opisali promenu mesto stanovanja. 4, 6, 8, 10, 12 kuca.
 Pre nego sto pocnem dok se ja nissm rodila moji su se selili u vise gradova sa majkom i sestrom starijom zbog oceve struke masinski inzenjer.

4 polje    Vodolija  Saturn u  Jaracu  u 3 kuci, stelijum u Jarcu .
Moj prvi dom je bio pored reke koja je jako jako smrdela . Za to pripisujem  Saturn povezan sa   Neptun , Neptun voda ,  reka mocvara , bara uzasno . Problem naravno sa kanalizacijom gde su izlazili misevi ( Saturn)  i jednom se secam presli preko nogu u kupatilu zaista ruzno i tuzno.  Kuca je bila ruzna  spojena sa jos 2 kuce komsije su tu bile sve zidano zajedno , komsije neprijatne i ogovarali su dosta ali druzili se mng .
Da se vratim na kucu uzasnu sama vrata su bila odvratna hodnik mali , 2 sobe minijaturne , kuhinja spojena sa kupatilom e taj deo je zaista  Saturn Neptun Škorpija smrad , misevi , zidovi prljavi mng mng mng bukvalno zaraza velika mi mali i nesrecni zbog takvog zivota ja i moja sestra  Merkur :90: Fortuna. Jako tesko detinjstvo i to sve zbog oca i njegovog inata, prekora ega i njegove majke za sve to pripisujem to mucenje njegovo  Sunce :90: Pluton.  Majka moja se napatila najvise taj moj nasledjen  Mesec u Devica eh.. njoj izazivao psihicka stanja OKP -a i depresije velike zato sto jee sama bila sa nama otac naposao i jsko sebican je bio dodje i spava i nista ga ne zanima jede i gasi svetlo u 20:00 h cini mi se ...da se nadovezem majka  stalno  sama mi idemo u skolu ona sama ,nezaposlena  u  toj da nazovem bolje uzasu u kuci odvojena od civilizacije  sveje nekako odeseceno bilo ko u sumu da zivis drvece veliko , livada ko neka ..gde su bile otpadne stvari guma plastika  od fabrike u kojoj je moj otac radio mirisi razni, los komsiluk i mng stvari jos i majka je pila lekove neko vreme mozda je to bas ovaj  Mars iz  Jarac :120: MesecDevica pa se izvukla vremenom sama samo zbog nas dve. Da bismo otisli odatle majka je morala da se razboli od raka da bi moj otac dobio stan solidarnosti mozda je to ovaj  Jupiter povezan sa  Mesec i  pored je i  Hiron kroz patnju majkinu..eh moja majka.
U kuci su bile svadje velike mog oca i majke to su veliki potresi  Mars :0: Uran dreka svadja , ogovaranja . Kao sama licnost nisam ni uspela od svega nista kroz odrastanje i skolovanje  Mars :180: Jupiter ali bila sam odlican djak isla sam i u muzicku to je ova moja  Venera u 3 svirala sam flautu . Zaista los period zivota i odrastanja.

Dalje majkinom bolescu dobili smo stan , srednja skola ja sestra pocetak faksa jos malo..   selim se u svoje 6 polje  Ovan vrlo blizu  svega od tog mesta 15 min.  Da bismo ziveli u zgradi mali stan  MesecDevica dve sobe kupatilo hodnik terasa. Simbolika Device /Merkur - apoteka ,pijaca , veterinar , poljo apoteka , dom zdravlja , prodavnice trgovina , deciji park  a simbolika  Ovan sportski teren zgrade za Vojsku izgradjene . I opet reka naravno smrad kanalizacija .... poroblemi sa strujom i vodom simbolika  MesecDevica i to traje godinama . I dalje dreka ,vika svadja , vlaga,  suze , patnja sve simbolika  Saturn .

Moje kratko preseljenje je 8 kuca  Blizanci sam  Merkur  krace je  opet simbolika Devica mali stan fin je bio , simbolika  Devica mali stan,apoteka , blizu , Hram je bio tu, pijaca , marketi , shoping centar, frizerski saloni park , reka , i tako  zivela sa tadasnjom osobom sa kojom sam se vukla 3 ipo godine veze sa prekidima . U stanu je bila ruzna energija samo da izadjes odmah bolje  ali dok smo gledali stan nije bilo tako . Bila  je vlaga u kupatilu opet Saturn  , problem sa strujom i kanalizacija . Tih
3 meseci u stanu i dobro i lose je bilo okoncano opozicijom tr Merkura i
 natalnog Meseca da se vratim u roditeljsku kucu kao i Saturn u 4. 
Ocigledno nisam cenila sta imam sa partnerom u tom stanu a sta ssm sve prosla ...gore sto sam pisala. Nije sve do mene bilo bio je i OKP  moja nekontrola Mesec u Devici , problemi koji traju vise godina i puno toga jos i kod mene i partnera .

No dalje vidim sledece polje je 10  je Lav   opet sve isto nekako mozda ostanem sa roditeljima ...  aspekti nisu najbolji  Sunce :90: Pluton i naravno sa  SMČ JMČ
nemam pojma sta moze biti ... moji kao "planiraju  " prodaju stana ma cisto sumnjam ...

Sta mislite vi?

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #154 poslato: 25. Avgust 2020. 00:42:59 »
Kod mene tranzitni Mars u Ovan gradi trigon sa natalnim Mesec u Lav na IC. Ovaj aspekt je aktivan do kraja 2020e.
Deluje kao neko naglo preseljenje, nesto iznenada.
Tranzitni Neptun trigon Sunce i Merkur ili vladar i suvladar cetvrtog polja u sestom polju.
Ima li sanse da se do kraja godine odselim iz roditeljskog doma? Meni deluje da ima i da ce neka od brzih tranzitnih planeta da pokrene desavanja kada udje u sesto polje.

Van mreže Ofelija*

  • * Posetilac *
  • *
  • Poruke: 17
  • Reputaciona snaga: 11
  • Ofelija has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #153 poslato: 23. Avgust 2020. 14:09:16 »
Ja sam zbog posla menjala mesto boravka- 4.kuca u Vodoliji, vladar 4. u trecoj u Jarcu. Ali to je bila privremena promena boravka, tacno se znalo koliko cu ostati.
♌♎

Van mreže Srećnica*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 140
  • Reputaciona snaga: 89
  • Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!Srećnica is awe-inspiring!
  • Posle kise, sunce sija jace.
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #152 poslato: 23. Avgust 2020. 09:40:13 »
     Pored samog 4 polja, pogledaj i 2 polje, jer je ipak to važno polje, zbog novca :pamet: Koja bi ti to bila nekretnina, tj dom u kojem živiš po redu? Da vidimo ovom metodom što je Jadranka u predhodnim postovima pisala :aha:
Vladar druge je Mesec u Lav koji je u kvadratima. Nema pozitivnih aspekata. Ali to ne mora da znaci da necu jednog dana kupiti neku skromniju kucicu. Ipak je taj mesec na IC u Lav

Van mreže Djurdjevak*

  • Tumač
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ****
  • Poruke: 2906
  • Reputaciona snaga: 2073
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #151 poslato: 19. Jun 2020. 22:06:44 »
To cu bas da prostudiram,samo me buni jedna stvar,kad sam se rodila ,moji su zivrli na selu ,znaci iz porodilista doveli su me kuci u selu u maminu kucu,kuca je velika prostrana i stara,ali meni 4 polje pocinje u blizancima a zavrsava se u raku,vladar blizanaca merkur je u jarcu u 11 polju a mesec je u 5 polju,znam da jarac opisuje tip doma(stara gradnja) a mesec(domacinska kuca)ali i vodu pored,selo se nalazi na obali dunava i pored kuce tj ispred kuce je bunar i prostrano dvoriste,jedino blizance mogu da povezem sa skolom jer je prekoputa osnovna skola u selu koja je velika i stara zgrada ,selo ima osmogodisnju skolu,to sam shvatila,nadam se da je dobro protumaceno da se nisam nalupetala 😁😁 posle 3godine selimo se iznenada u grad koji je udaljen preko 70 km,grad je isto na obali dunava,ali zivimo 7 godina kao podstanari  i to u kucama,promenili smo 3kuce za 7 godina,6 polje pocinje u raku i zavrsava se u lavu,vladar raka je u mesec u 5 polju a vladar lava sunce je u 11 polju i kako sad to da povezem sa podstanarstvom kad i mesec i sunce mi govore teznju da budes svoj na svome ali se to ne desava jer smo svo vreme bili podstanari