Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 59311 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #90 poslato: 04. Januar 2014. 15:15:02 »
pa saturn vladar dsc je u 4.oj u vagi,dom preko partnerstva ,a venera dispozitor je u drugoj,znaci  on je povremeno finansijski zavisan od mene zbog eto kakvog takvog poslovnog stanja u drzavi,ja sam uzela kredit za njega za brod,(8.a kredit) al dom je njegov derivatno 10.o u njegovoj osmoj je nasledje posle oceve smrti,on je kucu vec nasledio,malo je zapetljano jer  kao sto rekoh meni pada na finansije neretko za sad al menja se situacija i nije uvek isto ...

Uki,znaci ako je meni vladar 4. polja mars ...u vagi ..u 3 polju...sta to znaci???..preselicu se u komsiluk zbog braka(vage)..???

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #89 poslato: 04. Januar 2014. 14:38:18 »
pa saturn vladar dsc je u 4.oj u vagi,dom preko partnerstva ,a venera dispozitor je u drugoj,znaci  on je povremeno finansijski zavisan od mene zbog eto kakvog takvog poslovnog stanja u drzavi,ja sam uzela kredit za njega za brod,(8.a kredit) al dom je njegov derivatno 10.o u njegovoj osmoj je nasledje posle oceve smrti,on je kucu vec nasledio,malo je zapetljano jer  kao sto rekoh meni pada na finansije neretko za sad al menja se situacija i nije uvek isto ...

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #88 poslato: 04. Januar 2014. 14:17:31 »
A kad smo kod zivota s partnerom(deckom) pod istim krovom, kako se vidi da se selis kod njega a ne on kod tebe?

Ja cu pre izdahnuti, nego dopustiti da se jos vise zakopam ovde, a do sad nisam ni sa kim imala prilike da zivim. A ne znam ni da li ce se pruziti prilika, s ovim vladarem 4 u 7. Kardinalni na vrh 4, vladar u fiksnom....pjafffff mesec u padu(pomracen)...

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #87 poslato: 04. Januar 2014. 13:44:28 »
ma nisam se udala,hihih,zabunite narod,zivim sa deckom 4 i po godine uzecemo se eventualno zbog drzavljanstva dvojnog i to je to,zbog dece,prezimena,generalno papir mi nista posebno ne znaci  <3 eno otvorila sam temu za svoj natal a posle cu ovo pobrisem da ne bi bilo off

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #86 poslato: 04. Januar 2014. 11:58:59 »
ima veze samo sa ljubavlju i partnerstvom,pa i samostalnoscu,kad radim,posto ja ne volim da mi komanduju,ja zivim sa onim koga volim ,jer ako sam kod mojih,oni se mesaju,ultimatumi itd,posto ja sa tim nemam problem onda se odselim kod decka.
a vladar 4.e u prvoj ima veze sa slusnim ostecenjem,genetikom,nasledjem ,pa npr otac je usao u kredit zbog aparata,sad se ispomazemo,venera u lavu blize drugoj delovala je vise na druge nacine...moj standard bas i nije rastao sa ljubavlju,suprotno,uvek sam upadala u dugove jer je dispozitor venere u 12.oj(dugovanje)
Aha, ok.. to me je interesovalo...
Nisi se bas cesto selila, koliko bi dao  Mesec u 4 polju?
Samo kad si se udala?
Ne bih da skrecem sa teme, trazila sam tvoj natal u temama, ali nisam nasla..
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #85 poslato: 04. Januar 2014. 11:34:47 »
ima veze samo sa ljubavlju i partnerstvom,pa i samostalnoscu,kad radim,posto ja ne volim da mi komanduju,ja zivim sa onim koga volim ,jer ako sam kod mojih,oni se mesaju,ultimatumi itd,posto ja sa tim nemam problem onda se odselim kod decka.
a vladar 4.e u prvoj ima veze sa slusnim ostecenjem,genetikom,nasledjem ,pa npr otac je usao u kredit zbog aparata,sad se ispomazemo,venera u lavu blize drugoj delovala je vise na druge nacine...moj standard bas i nije rastao sa ljubavlju,suprotno,uvek sam upadala u dugove jer je dispozitor venere u 12.oj(dugovanje)

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #84 poslato: 04. Januar 2014. 11:14:36 »
kardinalni znaci na ic daju mogucu selidbu,vaga meni npr objasnjava razlog,odnosi,ljubav,al me buni,mesec tj jedno svetlo je u 4.oj(dusom sam kod kuce) a sunce ,finansije i drugo svetlo su u 12.oj,znaci pogotovo zbog meseca(dusa,majka,posebni odnosi sa prijateljima pa i razumljivost i snalazljivost sa drugim jezicima zbog gluvoce uticu),ja da bih se selila,porodica mora ici sa mnom :)

Koliko si se cesto selila sa mesecom u 4 polju ? Zivo me zanoma?
Vl. polje u  Vaga (kardinalan znak)
vl. 4 polja  Venera
u fiksnom  Lav u 2 polju

Izgleda po ovoj postavci da svaki put kada ti se podigne zivotni standard ili kada udjes u neku lovu, tebi pada na pamet selidba..
Jel zivis kod dragog u kuci? 
Idem na tvoj natal (temu)da pricam sa tobom o tvom mesecu :D
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #83 poslato: 03. Januar 2014. 17:13:33 »
Ja sam se selila - porodicni inventar :)
Kako vidis moja preseljenja?
Ima li treceg doma?

Nisam ni ja gledala njenu udaju, vec je opsta slika karte takva bila.

Ja svojim preseljenjima stigla do 12 polja koje mi je  Škorpija zaglavila se kao u zivo blato pa nikako da mrdnem odatle . Od 1999 od kad sam se uselila ja vapim da odem al uvek neki razlog da ostanem . Nasledila kucu od svekra
Iskreno se nadam da ces napraviti promenu.  Škorpija - zivo blato... ja se nadam da nista iz te simbolike necu naslediti, a i tad bih je prepustila.

Da, ja takodje tako vidim pmomeranje..
 MarsVodolija (vl. 7 polja)  Mars vl i 9  polja inostranstvo (kod bracnog partnera ili sa partnerom u inostranstvo)
  Mars :120: Mesec Vaga (brak) (selidba) (dom)
moguce iznenada, kroz neki tenziju, ili nesto ubrzano ( MarsVodolija)
Ali bice ok,  SaturnUranJarac (vode marsa u egzalt)

Hvala drugari na pomoci :)
Ne bih se slozila da to treba da bude inostranstvo. Drugi grad sigurno.

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Promjena mjesta boravka
« Odgovor #82 poslato: 03. Januar 2014. 15:52:20 »
Moze menjati enterijer ovog stana, pa zar i Vodolija ne bese fiksni znak?!

Preselice se svakako, al' udajom...

Nisam bas gledala dalje,tj da li ce se preseliti udajom ili ne,ali vezano za  Vodolija -jeste  Vodolija fixan znak ali je i vazdusan, a vazduh nije postojan,vec se krece,menja se,takodje pored toga sto  Vodolija vlada  Saturn vlada i  Uran koji je presvega promena...S obzirom da imamo IC u  fixnom znaku a vladar opet u fixnom znaku a njegov dispozitor  SaturnJarac jasno je da ce do seldibe Venerica morati malo da saceka...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #81 poslato: 03. Januar 2014. 14:18:22 »
kardinalni znaci na ic daju mogucu selidbu,vaga meni npr objasnjava razlog,odnosi,ljubav,al me buni,mesec tj jedno svetlo je u 4.oj(dusom sam kod kuce) a sunce ,finansije i drugo svetlo su u 12.oj,znaci pogotovo zbog meseca(dusa,majka,posebni odnosi sa prijateljima pa i razumljivost i snalazljivost sa drugim jezicima zbog gluvoce uticu),ja da bih se selila,porodica mora ici sa mnom :)