Autor Tema: Promena mesta boravka  (Pročitano 59313 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #100 poslato: 04. Januar 2014. 18:35:09 »

Jesam se selila u bg da bih studirala,a tamo sam promenila par lokacija za sve godine studija...trenutno sam u rodnom gradu,radim i zivim sa prodicom,nismo u zajednici ni sa kim,mada jedina promena vezana za celokupnu porodicu (uzu,moje roditelje i sestru) je da smo se posle 30 godina preselili u drugi stan,jer mi je otac vojno lice,pa je dobio onaj koji mu pripada..pre par godina...
Eto, simbolika je odradila svoje.. e drago mi je da sam utrefila :)
Necu dalje, da ne skrecem sa teme :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #99 poslato: 04. Januar 2014. 18:31:01 »
hmmm...
Trebalo bi da je 1. dom u kome si zivela 4 polje
                       2. dom 6 polje
                       3. dom 8 polje
i tako redom...
Hm.. a vl. 4 u 3 moze selidba kod rodjaka, brace, sestre itd...
                   kod partnera ( Mars u vagi) u 9 njegovom ( inostranstvo)
Ovo bi mogla biti simbolika zajednice (znas kada cela familija zivi u istoj kuci npr) jel si imala takvu situaciju? Tipa tvoj tata i njegov brat (stric) imaju zajednicku kucu pa ste se svi smestili i raspodelili po istoj.. npr?

Jel si zivela sama kao student (selidba zbog studiranja u drugom gradu) Mars vl. 9 pola (studije)
 Mars vl. 4 polja (dom) u 3 polju (selidba, ucenje da bih bila blize itd..) i to mi pada na pamet?
:)

Mene na to asocira/


Jesam se selila u bg da bih studirala,a tamo sam promenila par lokacija za sve godine studija...trenutno sam u rodnom gradu,radim i zivim sa prodicom,nismo u zajednici ni sa kim,mada jedina promena vezana za celokupnu porodicu (uzu,moje roditelje i sestru) je da smo se posle 30 godina preselili u drugi stan,jer mi je otac vojno lice,pa je dobio onaj koji mu pripada..pre par godina...

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #98 poslato: 04. Januar 2014. 18:26:57 »
pa zato sam i pitala,da li moze tako da se gleda..koliko znam TA gleda kroz 4 polje i jedan i drugi dom,i primarnu i mesto doma prodice kad se udas...tako sam porcitala..pa sam povezala..jer sam vladar mog 4 polja nosi u sebi vladara 10 i 7 polja.(veneru i saturna)..sto dalje implicira..da mi preseljenje moze biti ili zbog posla(venera vlada 10 poljem) ili zbog udaje (saturn vlada 7 poljem)..to je sve sto sam ja uspela da povezem,pa sam pitala za misljenje mudrijih i iskusnijih ovde..:)
hmmm...
Trebalo bi da je 1. dom u kome si zivela 4 polje
                       2. dom 6 polje
                       3. dom 8 polje
i tako redom...
Hm.. a vl. 4 u 3 moze selidba kod rodjaka, brace, sestre itd...
                   kod partnera ( Mars u vagi) u 9 njegovom ( inostranstvo)
Ovo bi mogla biti simbolika zajednice (znas kada cela familija zivi u istoj kuci npr) jel si imala takvu situaciju? Tipa tvoj tata i njegov brat (stric) imaju zajednicku kucu pa ste se svi smestili i raspodelili po istoj.. npr?

Jel si zivela sama kao student (selidba zbog studiranja u drugom gradu) Mars vl. 9 pola (studije)
 Mars vl. 4 polja (dom) u 3 polju (selidba, ucenje da bih bila blize itd..) i to mi pada na pamet?
:)

Mene na to asocira/


Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #97 poslato: 04. Januar 2014. 18:26:02 »
Nisam udata bre,a nisam pitala jadranku nego Uki,...i ne vidim sto mislis tako da se sve vrti oko udaje..ja sam samo pitala da li moze i tako da se protumaci...to sto smo to pomenuli,ne znaci da nam je to jedini cilj u zivotu ili smisao istog..mene je zanimala samo simbolika i da li moze da se poveze s tim..opusteno samo..:*

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #96 poslato: 04. Januar 2014. 18:12:00 »
pa zar ti nisi rekla da si imala brak, pa sam mislila odatle mozes da izvedes zakljucak? A toliko je primera za pomeranje kuca u prethodnim Jadrankinim postovima(ukoliko nju smatras za mudriju i iskusniju). Ne mislim da se svaki dom moze svrstati pod istu kucu. Kao prvo ni dozivljaj, niti izgled doma. A jos jedna teorija bi isla u korist tome, da nismo svi iz istih back ground-a kao partneri, muzevi, frajeri, kako god ih zvali, pa ne mozemo da njihovu kucu svrstamo i poistovetimo s nasom... cast izuzecima. (ako uzmemo iz tvoje karte isto je to sto su vladari koji oznacavaju dom tvoj i njegov u izgonu - tvoj dom je Mars u Vagi u 3, a to pre govori o zivljenju  istom dvoristu ili pod istim krovom s rodbinom ili su oni cesto prisutni u kuci, partnerov je vladar doma Venera na 0 Skorpije, pa kako je isto u 3, moze biti da ste iz istog grada, samo je on blize nekom kanalu ili vodovod i kanalizacija....itd.

Izgleda da ce se svaka tema pretvoriti i pricanju o braku, eto tako zvuci svaka kad je otvorim...

Moj prvi dom je definitivno zgrada, drugi kuca, ni izgledom, a ni naselje nisu ni priblizno slicna, tako da ih nikako ne mogu svrstati ni po TA ni po MA u jednu te istu kucu i vladara s aspektima.

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #95 poslato: 04. Januar 2014. 17:59:39 »
Kada pitas za vladara 4 u 3, ocito da pricamo o tvom domu, kuci u kojoj si se rodila, tj.odrasla. A ovde se radi o selidbi.
Ne mislim da ima veze relacija koje si navela u postu, pa sam se i sama pogubila, jer si povezivala s udadbom?! Dakle, ne bas da ima veze s temom.

pa zato sam i pitala,da li moze tako da se gleda..koliko znam TA gleda kroz 4 polje i jedan i drugi dom,i primarnu i mesto doma prodice kad se udas...tako sam porcitala..pa sam povezala..jer sam vladar mog 4 polja nosi u sebi vladara 10 i 7 polja.(veneru i saturna)..sto dalje implicira..da mi preseljenje moze biti ili zbog posla(venera vlada 10 poljem) ili zbog udaje (saturn vlada 7 poljem)..to je sve sto sam ja uspela da povezem,pa sam pitala za misljenje mudrijih i iskusnijih ovde..:)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #94 poslato: 04. Januar 2014. 17:55:06 »
brate,izgubila sam tok tvojih misli u postu..ne kapiram sta si htela da kazes...ja sam uraniju pitala samo da li je jedna od simbolike vladar 4u 3 ( vagi ) i ta mogucnost..koju sam navela..al tebe nisam razumela uopste,sad..:D
Kada pitas za vladara 4 u 3, ocito da pricamo o tvom domu, kuci u kojoj si se rodila, tj.odrasla. A ovde se radi o selidbi.
Ne mislim da ima veze relacija koje si navela u postu, pa sam se i sama pogubila, jer si povezivala s udadbom?! Dakle, ne bas da ima veze s temom.
Nadovezala si se koliko primecujem kada smo pricali o nekim natalnim predispozicijama, prim: vladar 4 u 7, i vladar 7 u 4....

Mislim da sam sasvim jasno rekla da si skrenula s teme, jer natalna predispozicija ili znacenje vladar 4 u 3 ama bas nikakve veze nema s ovom temom o selidbi - opet, ponovicu, nemam pojma otkud sad odjednom si nadovezala na udaju.

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #93 poslato: 04. Januar 2014. 17:17:48 »
Ja sam neko ko se selio od rodjenja pa do ove 28 godine 4 puta , u poslednjih 7 godina 2 puta :)

Meni je vladar 4 kuce Mars u 9 kuci ,e sada ja bih kao apsolutni pocetnik rekla selidba u inostranstvo ili zbog faksa ili tako nesto ali ne sve selidbe su u gradu u kojem sam rodjena :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #92 poslato: 04. Januar 2014. 16:40:54 »
Zar nismo skrenuli s teme?
Ovo sve vezano za brak, obrni okreni...
Ili zar nije bolje da ti kazes poklapa li ti se mesto stanovanja ili rodjenja(stan, kuca) s tim vladarem 4 u 3...
Zar to ne znaci da je blizu neke stanice, uostalom ovako bi analizirali tvoje 4 polje, a ne preseljenje....pa ne znam di se petljamo, besmisleno je.

brate,izgubila sam tok tvojih misli u postu..ne kapiram sta si htela da kazes...ja sam uraniju pitala samo da li je jedna od simbolike vladar 4u 3 ( vagi ) i ta mogucnost..koju sam navela..al tebe nisam razumela uopste,sad..:D

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Promena mesta boravka
« Odgovor #91 poslato: 04. Januar 2014. 15:36:44 »
Uki,znaci ako je meni vladar 4. polja mars ...u vagi ..u 3 polju...sta to znaci???..preselicu se u komsiluk zbog braka(vage)..???
Zar nismo skrenuli s teme?
Ovo sve vezano za brak, obrni okreni...
Ili zar nije bolje da ti kazes poklapa li ti se mesto stanovanja ili rodjenja(stan, kuca) s tim vladarem 4 u 3...
Zar to ne znaci da je blizu neke stanice, uostalom ovako bi analizirali tvoje 4 polje, a ne preseljenje....pa ne znam di se petljamo, besmisleno je.