Autor Tema: Inostranstvo  (Pročitano 10379 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #6 poslato: 13. Januar 2012. 20:40:55 »
Sto se tice mog odlaska u CH, nije bilo problema nikakvih, cak je nekako i expres bilo a da mi nije Saturn otezavao u Svajcu zivot do nekle, ogresio bih se kad to nebih potvrdio....dzabe sto je jaka i bogata kad tebi to ne stoji na tacni, ne u smislu da nisam snalazljiv, vredan itd itd nego, moram vise snage ulagati od proseka da bi bilo valjano, kao da mi polazi za rukom iz treceg maha a ne drugog....al svejedno, ne zalim se jer moglo je biti i gore (bez obzira na patriotizam) da sam ostao u Srbiji, u stvari, tudja je odluka bila da odem iz kandzi propasti...Bog je Velik :)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #5 poslato: 13. Januar 2012. 17:38:16 »
Pa 4 kuca u fiksnom znaku govori o ne tako cestim selidbbama, ali sama postavka vladara doma u 9 polju, govori o tvom domu u inostranstvu, i to trajnom. Sam Saturn moze govoriti o kasnijem odlasku, ali kako to verovatno nije slucaj, mozda je bilo problema oko odlaska, ili je zivot tamo otezan. Drugi pokazatelj je Vladar Venera u 12/ dom u inostranstvu. Nekako mi se cini da ces ti bas ostati tamo for a long time.

Swiss*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 13. Januar 2012. 16:57:07 »
Odlican primer  sam ja, jako lepo vidljivo kroz Natal i vladare 4 polja, 9 polja i 12 polja a i 3 isto jer vladar 4 polja (jarac-saturn) je otisao u 9 polje inostranstva i Bika, sto potvrdjuje odlazak iz domovine Srbije (4 polje-jarac) u inostranstvo i zemlju koja ima visoke planine (saturn, a 9 polje je i nesto visoko, bogato jer 9 polje je analog strelac)  a u zemljanom znaku da je ta drzava a svajcarska-devica, a Posto je vladar Blizanaca, tamo gde je moj Saturn, u 12 polju u Domicilu i njemu srodnom znaku Devici, (srodan po merkuru), a kad pogledate da je Svajcarska u znaku Device (moje 12to polje a i polje karme)  bice vam jasno da su nebesa htela da dodjem ovamo i ispunim Karmicki zavet koji Saturn nalaze putem odlaska iz domovine! Znaci, Svajcarska je moja sudbina :)

Samo mi nije jasno, Vladar moga Znaka Merkur u Domicilu je u 12tom polju! Znaci li to da cu ostati ovde do "Groba" (po pravilu je da ostanem), da ce mi i Grob biti ovde gde sam sad, u Svajcarskoj?!
 Jer JadrankaR mi je rekla jednom da sumnja ako ce da gleda po Saturnu da cu da ostanem ovde gde jesam, jer Saturn se veze za poreklo i 4 polje kojem se kad tad vrati itd..... Nisam bas razumeo odgovor pa ako je neko voljan da mi malo pojasni to, povratak u Domovinu, jer istinski, ako ovde umrem, ipak zelim da pocivam u Srbiji :)

Kacci*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 08. Novembar 2011. 15:35:09 »
Jel bih mogla ja da odem u inostranstvo zbog studiranja,po natalnoj karti??? Za sad sam se selila dva puta,prvi put sa 7.godina iz stana gde sam rodjena u komšiluk,a posle par godina sam se vratila u taj isti stan u kom sam i dan danas! :)
http://imageshack.us/photo/my-images/810/astro2gw01kacci77879306.gif/

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 138
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 08. Novembar 2011. 10:20:09 »
Ja ceo zivot putujem i vracam se :house: MesecRak.Vladar je Neptun u 9 polju ali dzaba, Mesec vuce kuci.............

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 138
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
Inostranstvo
« Odgovor #1 poslato: 08. Novembar 2011. 10:19:06 »
Daleka putovanja su u karti predstavljena IX kućom, Jupiterom i Strelcem. A šta je daleko putovanje nego inostranstvo.
Kada analiziramo natalnu kartu i tražimo da li ćemo putovati, boraviti ili živeti u inostranstvu posmatramo IX polje, vrh IX, vladara, gde je otišao vladar, planete u IX i naravno dispozitora jer nam on pokazuje kako će se stvari odvijati.
Ali to nije sve :kez I: pošto kada analiziramo IX, moramo i III jer je ona nasuprot njoj i zadužena je za kratka putovanja, prevozna sredstva, saobraćaj.
Daleka prekookeanska putovanja su predstavljena XII, Neptunom i Ribama.
Ako posmatramo da li ćemo živeti u inostranstvu onda gledamo natalnu IV, da li je u promenljivom znaku - pa ukazuje na promene, da li je u fiksnom pa smo vezani za dom, da li je u Raku jer on daje nostalgiju, pa ako i odemo možda ćemo patiti za domom?
Za dom u inostranstvu  je zadužena XII, jer je ona po derivatnom sistemu 4 od 9, pa je to onda dom u inostranstvu.
Evo moj primer:
IV u Blizancima (vazdušni i promenljiv znak) a vladar je u IX (inostr) u Strelcu (putovanja).
IX u Strelcu (inostr) vladar u XI u Vodoliji a disp vraća Ju u IX ~ pa time potvrdjuje da ću ako ikada isplaniram da odem to i uraditi.
III takodje u Blizancima
XII je u Vodoliji, a vladar u IX (inostr)
Ako gledam IX tu su Me0Ur u Strelcu ~ pa to bude odlazak preko prijatelja, zbog učenja ili pak doma tamo.
Uran i Jupiter u recepciji, povezuju se dve dobre kuće pa od toga očekujem sve najbolje.
Da napomenem da nikada nisam putovala dalje iz Srbije, ali vreme će pokazati svoje.
Ako gledam orbisni luk Ur60Ju onda se on ostvaruje oko moje 45god. :trep trep: