Autor Tema: Inostranstvo  (Pročitano 13220 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #16 poslato: 01. Januar 2014. 15:32:46 »
Pitam to, zato sto mi je vladar 9. u 10. kuci, to je karijera, pa sam mislila da je nesto vezano za inostranstvo. A opet vladar 7. je u 12. pa mozda ima veze sa partnerom.

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #15 poslato: 31. Decembar 2013. 17:31:41 »
Moze li mi neko reci da li stoji u mom natalu odlazak u inostranstvo?

pa meni deluje da ti u inostransvu moze da bude tesko, zbog vladara ukljestenog strelca  JU u 8.polju.
Vladar IX u padu itd...neka pogleda neko jos, nemoj mene da uzimas kao presudnu.

Ljudi sta mislite funkcionise li onaj Relocation chart na astro.com-u? |Mislim da li promena mesta stanovanja, utice na sudbinu toliko?
Jedan profi astrolog mi je rekao da je onaj deo na astro.com-u, u delu gde su astro maps, i linije koje prelaze simbolisuci po neku planetu da to nema veze sa zivotom.
Sta vi mislite?

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #14 poslato: 31. Decembar 2013. 13:04:13 »
Moze li mi neko reci da li stoji u mom natalu odlazak u inostranstvo?

Van mreže strelac2*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 27
  • Reputaciona snaga: 0
  • strelac2 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #13 poslato: 05. Jul 2013. 18:16:35 »
da li ako je neko rodjen u Crnoj Gori ili Hrvatskoj, za njega Srbija inostranstvo u karti? (a opet rodjen je u Jugoslaviji)

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #12 poslato: 03. Jun 2012. 19:57:29 »
da optimizam a jeste  Merku u 9 je isto sto i  MerkurStrelac
bice putovanja cim nam neki tranzit otkaci ima da putujemo i ne stajemo :)
mi se bas lepo razumesmo oko ovoga sa putovanjima a ja sad pogledala i  Mesec je trenutno na nebu u  Strelac :heh:

 :sun: ((*))
Da, nije ni cudo sto smo pokrenuli ovu temu :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže skorpijica*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 158
  • Reputaciona snaga: 57
  • skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #11 poslato: 03. Jun 2012. 18:57:28 »
da optimizam a jeste  Merku u 9 je isto sto i  MerkurStrelac
bice putovanja cim nam neki tranzit otkaci ima da putujemo i ne stajemo :)
mi se bas lepo razumesmo oko ovoga sa putovanjima a ja sad pogledala i  Mesec je trenutno na nebu u  Strelac :heh:

 :sun: ((*))

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #10 poslato: 03. Jun 2012. 18:11:55 »
E pa da ja nisam ni gledala fiksnost.4kuca u lavu nastavak u devici a vladar merkur u strelcu,odlicno devica posao pa putovanje,a dobro si to povezala za godisnji odmor - 5 kuca je godisnji a kod mene je mars iz 5 povezan sa merkurom i jupiterom al je uljesten u vagi pa opet kasnije u zivotu,...ja sam se smejala kad sam procitala jednom da merkur u strelcu daje reklamu-ponudu turisticke agencije pa reko da ja jedino i citam-merkur o putovanjima-jupiter:-)
ahahaha to je to :) slicna prica merkur u 9.polju pa ja samo pricam ( Merkur) o putovanjima (9.polje) i pomazem se astrologijom  Merkur :120: Uran :)
ej ma bice nesto kako-tako :) ko ce, ako necemo mi sa  Merkur kombinacija jupiter :) tu mora da bude i optimizma :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže skorpijica*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 158
  • Reputaciona snaga: 57
  • skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #9 poslato: 03. Jun 2012. 17:59:26 »
E pa da ja nisam ni gledala fiksnost.4kuca u lavu nastavak u devici a vladar merkur u strelcu,odlicno devica posao pa putovanje,a dobro si to povezala za godisnji odmor - 5 kuca je godisnji a kod mene je mars iz 5 povezan sa merkurom i jupiterom al je uljesten u vagi pa opet kasnije u zivotu,...ja sam se smejala kad sam procitala jednom da merkur u strelcu daje reklamu-ponudu turisticke agencije pa reko da ja jedino i citam-merkur o putovanjima-jupiter:-)

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #8 poslato: 03. Jun 2012. 17:47:43 »
Ja se samo nadam da mi tata nije "ukrao" svu simboliku  Sunce u 9.polju :)
vadi me mozda to sto je  Sunce vladar mog asc-a pa sam i ja negde u toj prici...
jer je moj otac dugo ziveo u inostranstvu, i proputovao skoro ceo svet... ja bih bila zadovoljna da proputujem upola toliko :)
moje 4.polje je u fiksnom znaku. pa zato i nisam putovala nigde dalje od crne gore ajde i bugarske kao mala :)
treba se pokrenuti valjda iz tok fiksnog znaka, dok drugi deo 4 kuce zauzima strelac pa kapiram da ce se to pokrenuti i toj nekoj drugoj polovini zivota..
prvo pravo putovanje dalje bilo je sad januara ove godine :)
meni je  Mars vladar i 4 i 9 polja, a  Mars je otisao u 6.polje   pa to mozda bude zbog posla,  MarsVodolija (iznenada,ne planirano)kao sto je i bilo sad ove godine... onda  Jupiter u 11.polju mozda preko nekih prijatelja ili uz pomoc prijatelja.
e sad mozda decka, ljubavi  Jupiter vl.5 polja(ljubav,zabava ili godisnji odmor)   :120:  Venera vl. 3 polja (kratak put) koji moze da rezultira nekim poslom ili poslovnim dogovorom jer je venera takodje vl 10 polja (posla) a i  Venera  :60:  Merkur (dogovori, pregovoro,posao)  u 9.polju (inostranstvo) i  Merkur :60: Jupiter pa da se taj godisnji odmor moze pretvori u neku poslovnu kombinaciju.. sto mi i lici na mene :)

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže skorpijica*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 158
  • Reputaciona snaga: 57
  • skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #7 poslato: 03. Jun 2012. 16:23:07 »
Ja sam malo u zivotu putovala a nesto sam razmisljala i gledala svoju kartu i to bi otprilike bilo ovako

moja 3 kuca tj njen vladar i 9 kuca i njen vladar su u  :90:
 Mesec vladar 3 kuce
 Saturn vladar 9 kuce
pa imam  Mesec  :90:  Saturn i nikako ne volim taj aspekt ( a i bilo bi cudno da ga volim  :) )

ja sam mnogo puta morala da odgodim putovanje-  :90: a krivci za to su moja porodica  Mesec na vrhu 3 kuce i to prevashodno otac  MesecLav
on je bio taj koji je strog i koji mi nije dao da putujem kad su svi moji drugari isli na mora planine i na sva druga putovanja
ja bih ostajala u kuci  Mesec u 4 kuci i javljala da odgadjam -  :90: putovanje
i sta tu sam bila tuzna plakala isl  to je taj glupi  :90: sa  Saturn
a moj otac SunceŠkorpija - vojno lice ( strog - dok pisem ovo i kad pomislim na tu situaciju bas me evo nervira ) ima  :90:  ( zabrana ) sa  Jupiter, pa je on branio putovanja

a ja  MerkurStrelac volim putovanja i mala  Merkur i velika  Strelac    :letim:
ja kao jedan buntovnik  Vodolija na vrhu 10 pa i sam  Strelac je na neki nacin nemiran odlucim da vise ne igram po njegovim pravilima i da ga ne slusam i cak 2 puta odem na more sa drugaricama - moj  Merkur ima aplikacioni  :60: od 2 stepena sa  Jupiter koji je u 9 kuci u  Vodolija ( pobuna )
a kad bi gledali sam  Uran ( buni se ) u vezi cega pa u  Strelac  u vezi putovanja

i onda se desava da moj  Merkur ode u 9 kucu  u  Vodolija (pobuna ) i odatle pravi  :90: sa  Sunce ( otac ) pa smo mi oba puta bili ne posvadjani nego ja nemam reci za to  ( kao da sam uradila nesto najgore sto sam mogla )  :ih:

e sad i dan danas je to tako i sad ja njega ne bih ni slusala vec bih samo otisla ali ja imam taj  Mesec  :90:  Saturn a mesec je vladar 2 kuce ( finansije ) pa ja kako jos ne radim nemam finansija da odem negde a da oca pitam sto je jel normalno  ( roditelji koji imaju novca svojoj deci daju i omogucavaju lep zivot ) on mi ne bi dao iako on malo malo putuje po svetu poslom (  Sunce u 6 kuci )

jedino vece za mene putovanje je bilo u grcku  kad smo isli na ekskurziju  Merkur je i vladar 5 kuce -srednja skola a grcka  Devica

sad mi jos ostaje da vidim kako ce se situacija dalje razvijati pa mozda i ja pocnem da putujem poslom jer mi je  Merkur u 6 kuci i zbog posla u daleke krajeve, uglavnom moj  Merkur se uznemirio kako dolazi leto i hoce negde da ide pa sam i dobila inspiraciju da ovo pisem  :wrumwrum: