Autor Tema: Inostranstvo  (Pročitano 13218 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #26 poslato: 04. Januar 2014. 20:50:29 »
Bas tako ;-)

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #25 poslato: 04. Januar 2014. 18:59:31 »
? O kakvom pomeranju kuca govoris?

Srce, imam ja ponesto u 9, pa ne mislim da cu raditi niti ziveti u inostranstvu :) Realna sam, sto se tice situacije.

Bar da su vladari 1 i 9, 4 povezani....tako i kod tebe devojcice svvetheart - Venera je na Ascedentu, ne znam kako moze da bude u 12, a Sunce kao vladar 9 je nekih 5' do kraja 10, gleda se kao da je u 11, jer je Suncevo kretanje brzo. Kako je Vaga, moze ukazivati i na Beograd kao mesto u kome bi se pronasla, ali to nije nista novo kad su u pitanju ljudi rodjeni van njega.
Vladar 4(kuce, doma) jeste u Ribama, koja vlada vodama i dalekim zemljama, ali sem ako ne ides u Kinu(ili neku staru civilizaciju), jer je Neptun kao vladar u Jarcu(Srbija i Bosna od nama bliskih)...
- meni je tvoja natalna jeziva kako god okrenes kuce ;) isto koliko i moja....

Pa dobro ni tvoja karta ne ukazuje na tako nesto..msm na zivot u inostranstvu..svetla i vladar asc su najbitnija pri proceni zivota u inostranstvu...msm treca i deveta kuca i veza sa svetlima su najcesce potrebni i dovoljni uslvi za zivot u inostranstvu...

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #24 poslato: 04. Januar 2014. 13:35:43 »
Auu, al je nastala pometnja. :) Haha, nemoj da me plasis i ovako sam panicar. :D To me je i zanimalo, hvala na objasnjenju. :)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #23 poslato: 04. Januar 2014. 13:17:35 »
Nije off, vezano je za vladara 9, a napisah zasto. Bolje da znas u kom da ga tumacis.
Jupiter kao suvladar i vecinski vladar 1 polja, pa te zato i vuce ka inostranstvu(Strelac) jeste u Raku, koji moze ukazivati i na Holandiju, jeste egzaltiran, izazvan svim mogucim aspektima, u Skorpijskoj kuci, pa ne mislim da bi se lepo provela tamo...
Simbolika i za tog vladara 4, Neptuna i Jupitera je i neki stari grad na moru, Split.....i sl.

A opet vladar 7. je u 12. pa mozda ima veze sa partnerom.
Vladar 7 u 1

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #22 poslato: 04. Januar 2014. 13:12:06 »
Ne o kucama, nego o Suncu koje je koliko vidim u 10. Jeste na kraju, ali zasto ga premestati u 11.? To mi nije jasno. Ali pitacu to na drugoj temi, da ne idemo u off. ;)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #21 poslato: 04. Januar 2014. 13:05:52 »
? O kakvom pomeranju kuca govoris?


Sweet ja iskreno mislim da necesh nikada nmi ziveti ni raditi u inostranstvu, jer ti se svetla ne vezuju za 9 kucu, niti imash u trecoj kuci neko svetlo. Ja bih iskreno ovo tvoje sunce pre strpao u 11 kucu...
Srce, imam ja ponesto u 9, pa ne mislim da cu raditi niti ziveti u inostranstvu :) Realna sam, sto se tice situacije.

Bar da su vladari 1 i 9, 4 povezani....tako i kod tebe devojcice svvetheart - Venera je na Ascedentu, ne znam kako moze da bude u 12, a Sunce kao vladar 9 je nekih 5' do kraja 10, gleda se kao da je u 11, jer je Suncevo kretanje brzo. Kako je Vaga, moze ukazivati i na Beograd kao mesto u kome bi se pronasla, ali to nije nista novo kad su u pitanju ljudi rodjeni van njega.
Vladar 4(kuce, doma) jeste u Ribama, koja vlada vodama i dalekim zemljama, ali sem ako ne ides u Kinu(ili neku staru civilizaciju), jer je Neptun kao vladar u Jarcu(Srbija i Bosna od nama bliskih)...
- meni je tvoja natalna jeziva kako god okrenes kuce ;) isto koliko i moja....

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #20 poslato: 04. Januar 2014. 11:44:23 »
Tacno je vreme rodjenja. Mada mi ovo pomeranje kuca uopste nije jasno... Ispada da mi je natalna jeziva. :/

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #19 poslato: 02. Januar 2014. 17:21:41 »
Pitam to, zato sto mi je vladar 9. u 10. kuci, to je karijera, pa sam mislila da je nesto vezano za inostranstvo. A opet vladar 7. je u 12. pa mozda ima veze sa partnerom.
Tvoje Sunce je maltene u 11. A Venera je u 1. Sem ako ti vreme rodjenja i nije tacno.

Van mreže svveetheart*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 945
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #18 poslato: 01. Januar 2014. 16:25:52 »
  :hvala: Pa ja nemam pojma, zato pitam.  :) Nekako, dodje mi tesko svoju kartu da tumacim... Ostalo i ide nekako.  :uci:

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Inostranstvo
« Odgovor #17 poslato: 01. Januar 2014. 16:19:54 »
Pitam to, zato sto mi je vladar 9. u 10. kuci, to je karijera, pa sam mislila da je nesto vezano za inostranstvo. A opet vladar 7. je u 12. pa mozda ima veze sa partnerom.

Sweet ja iskreno mislim da necesh nikada nmi ziveti ni raditi u inostranstvu, jer ti se svetla ne vezuju za 9 kucu, niti imash u trecoj kuci neko svetlo. Ja bih iskreno ovo tvoje sunce pre strpao u 11 kucu...