Autor Tema: Astrokartografija  (Pročitano 14652 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Astrokartografija
« Odgovor #24 poslato: 22. Januar 2013. 23:21:16 »
Pa eto, na Suncevoj Crti vredi stanovati e sad treba videti da li su losi Aspekti iza Sunce ili ispred Sunce pa da se tako i seljaja prati pa je moguce da tih 145km daleka linija ide na tu stranu,u stvari,ona zivi ispred gde su Naredni Aspekti u Natalu dobri pa joj to samo olaksava Zivot i snalazenje etc :)

Na primer, Moje Sunce sece Svajcarsku ali Zapadna Svajcarska je za mene Idealna (francuski deo po najvise) dok Istocna svajcarska nije, u neku ruku je se i potvrdilo jer ja zivim u granici od 30 i manje kilometara unutar sunceve linije zapadno ali Saturn etc etc...

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #23 poslato: 22. Januar 2013. 22:47:31 »
to pitam jer imam prijateljicu koja je otisla u Berlin.
tamo joj je  Sunce :0: :as: 145 km, ali ona se tamo preporodila.
ovde je bila stalno u depresiji, medjuljudski odnosi uvek losi, brak propao, poverenje u ljude nula, samopuzdanje zbog svega na niskom nivou.
otkad je tamo, stekla iskrene prijatelje koji su joj pomogli, dobro zaradjuje, zadovoljna, sigurna u sebe i zivot.
eto...

meni ce tamo biti  Venera :0: :mcc:, na 185 km, pa se nadam...

Swiss*

• Gost
« Odgovor #22 poslato: 22. Januar 2013. 22:33:05 »
ako neko zna, koliko kilometara je osetan uticaj planetarnog aspekta na mesto na kojem se nalazimo?

Citao sam da do 50km je orbis oko linije gde sece pa do 100km gde se oseca slabo.

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 22. Januar 2013. 22:02:29 »
ako neko zna, koliko kilometara je osetan uticaj planetarnog aspekta na mesto na kojem se nalazimo?

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #20 poslato: 22. Januar 2013. 21:04:21 »
ova tema mi je sad aktuelna, jer nameravam trajno otici u drugu zemlju.
meni je u natalu izrazeno inostranstvo, vl  :as:  SunceRibe, vl  Sunce i IX polja   Jupiter :retro:, vl umetnitog znaka  Ovan, koji ustvari ispunjava celo IX polje, je  MarsStrelac, naglaseno IX polje sa vladarem  :mcc: -karijera i vladarem VI polja svakodnevni posao i obaveze.

spremam se da odem u Nemacku.
mislim da mi je to izrazeno kao dobro, jer mi znak  Ovan  ispunjava celo IX polje, Berlin bi bio ok s obzirom da je u vlad  Lav gde se nalazi moj  :as:.
iako kad sam gledala ovu astrokartografiju u Minhenu mi pada  Venera na  :mcc:, pa ne znam sad kako to da protumacim???

uglavnom vidim da nemam nikakvo povezivanje sa mestom u kome sam rodjena, pa cak ni sa celom bivsom Jugoslavijom.
a i mogu reci da mi se nista lepo nije ovde ni desilo, samo karma koja me  :sm2:

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 06. Jul 2012. 15:59:30 »
     :pamet: ima logike, rodjena si ovde zbog nekog karmičkog duga ~ Mesec :0: SMČ :aha:
Ima i natavak :)
vrh 4p u vodoliji,Ur u 12p prošlog života,pa mi deluje da sam tu kako bih završila nešto baš iz prethodnog života.
Još mi je zanimljivo,rodila sam dete kada je SMČ bio u vodoliji kao natalni,takođe su joj SU i Ju u vodoliji.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Swiss*

• Gost
« Odgovor #18 poslato: 06. Jul 2012. 15:36:28 »
Ja zivim na Suncevoj Crti, jer linija Sunca sece CH istocno oko 30km prema Cirihu a od mesta gde zivim stim da mi je Sunce u Natalu u 12 kuci proslog zivota pa se poklapa kad gledam u kartu itd :)

Doduse glavna kapija Grada gde zivim krase dva Lava koji drze Amblem grada u prednjim sapama i tako gledaju jedan u drugog dok su ispod dve cesme....predivan prizor, a i ne cudim se da taj grad bas srcem volim i u njemu zivim odkad sam u CH, nekako, posle Mesta Rodjenja u Srbiji ovaj grad star 700 godina pod uticajem je Lava i Saturna izgleda jer odise starinom koja datira jos od Rimskog Carstva, Tradicijom je ostavio pecat u Istoriji CH, cak je bio i Autonomija u okviru Bren Kantona......spaljivan je do temelja 4 puta od varvara iz susednog mesta.....grad je pun Cveca i Muzeja, Muzickih Festivala, Pijaca raznih koji se dogadjaju svakog meseca pa do onih Bio Pijaca itd....ima cak i svoj prepoznatljivi Toranj Osmatracnicu a izgleda kao ona Kula u Tarot Kartama, naravno, ova ima krov u obliku Piramide i danas je golubarnik.... U sred grada je Crkva (ne katedrala) stoji ipozatno veliki crkveni toranj prelepog izgleda...inace sam grad i Amblem grada vuku na Austriju jer zastava grada je u 4 boje, Crvena-Bela-Crvena-Bela sto dokazuje da je ovaj Grad bio pod uticajem Austrije i njihovoh Grofova itd...a ja opet i Bec da vam ne pricam :D

Uvek sam se pitao jel to mesto gde sam "trebao" doci i "ispostiti" po zasluzi ili sta :) jer nigde se ne osecam tako spokojno kao u njemu.....svugde podji svojoj kuci dodji :)

Inace Linija Sunca sece mi citav Zapad Evrope i pocinje sa Severa Nemacke i sece sve te gradove u kojima sam ziveo...polazi od Kelna u Nemackoj, preko Bonn-a i Frahkfurta i Ciriha pa sve do Milana...u svim gradovima sam Ziveo kao dete, izuzev Bonn-a i Milana, a bio sam u njima i prelepo sam se osecao.... Interesantno zar ne :) Linija Sunca, linija Zivota :)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #17 poslato: 06. Jul 2012. 15:35:25 »
     :pamet: ima logike, rodjena si ovde zbog nekog karmičkog duga ~ Mesec :0: SMČ :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 06. Jul 2012. 15:16:09 »
Gledala sam sebi i čudi me da mi planete nisu povezane sa Srbijom,najbliže je Hrvatska tj Slovenija i to veza Mo 0*SMČ 0*IC,pa se valjda to i računa?
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #15 poslato: 06. Jul 2012. 14:44:37 »
     Da :aha: Ovo je dobra opcija da se vidi da li osobi odgovara neka lokacija gde je već ili gde želi da se preseli :aha:
Može dobro da dodje i ovo ako želimo pojedinačno državu (mesto) da vidimo da li nam odgovara  : http://www.scribd.com/doc/96592509/World-planet-by-planet :book:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)